Öztek Ajans Firma Profili

matbaa

Öztek Ajans sektöründe öncü firmalardan biri olup, Ajans ve Matbaa hizmetlerinde 25 yıllık deneyime sahiptir. Genç ve dinamik olan firmamız teknolojiyi sizlerin yerine takip eder, sizlere teknolojinin getirdiği kolaylıkları sunar. Firmanızın ihtiyaç duyduğu bütün ajans ve matbaa işlerini bünyesinde bulunduran Öztek Ajans sizlere yeni bir hizmeti sunuyor. Yerinde hizmet, işlerinizin daha kısa sürede elinizde olmasını sağlıyor. İstediğiniz doğrultuda çalışma imkanı sunmayı önceliği olarak ele alan firmamız esnek çalışma saatleri sayesinde sizlere hizmet vermektedir. 
Verdiğimiz hizmetler; Katalog, dergi, broşür, kitap, kurumsal kimlik grafik tasarım, logo tasarım, web tasarım, dosya, kutu, afiş, poster, bloknot, küp bloknot, sümen, kalem, çakmak, antetli kağıt, davetiye, okul yıllıkları, profesyonel fotoğraf çekim, imsakiye, oto kokusu, magnet, oto paspası, dijital baskı, poster’den oluşmaktadır.

GRAFİK TASARIM

Grafik Tasarım, görsel bir iletişim sanatıdır. Birinci işlevi de, bir mesaj iletmek ya da bir ürün hizmeti tanıtmaktır. Grafik tasarım terimi ilk kez 20.yyın ilk yarısında metal kalıplara oyularak yazılan ve çizilen ve daha sonra da çoğaltılmak üzere basılan görsel malzemeler için kullanılmıştır.

LOGO TASARIM

Logo bir firmanın kimliğindeki resmidir. Logo tasarımında logoyu tasarlarken firmanızın çalışma alanı, faliyetleri ve yaptığınız iş göz önüne alınarak yapılır. Bir logo bir firmanın ne iş yaptığını anlatmalı.

WEB TASARIM

Web sitesi sizin sanal ortamdaki dijital kataloğunuzdur. Sizleri sanalda en iyi şekilde temsil ediyoruz. Sanal alemde ihtiyacınız olan reklam hizmetini sizlerin isteği doğrultusunda yerine getiriyoruz.

MATBAA HİZMETLERİ

Katalog, dergi, broşür, el ilanı, afiş, davetiye, antetli kağıt, zarf, kartvizit, promosyon ürünleri, kağıt çanta, bloknot, kutu, fiş, adisyon vs.

AJANS HiZMETLERİ

Ajans hizmeti olarak firmanızın ihtiyacı olan reklamı sizlere sunuyor ve firmanızın kitlelere ulaşmasına yardımcı oluyor. Kurumsal kimlik çalışmaları, fotoğraf çekimleri, promosyon vs. Size danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI

Tabela, afiş, pankart, fuar standları, yön tabelalarım, araç kaplama, bina kaplama, cephe kaplama hizmetleri ile hizmetler veriyoruz.